Bayanlar için farklı ve trend aksesuar teklifleri

Rate this post

lQOGJ 1675075557 3661

Moda dünyasının temelini oluşturan aksesuarlar, görünümünüzü zenginleştirebileceği üzere alışılmışın dışında bir kombin oluşturmanıza da yardımcı olabilir. Son periyotların trend aksesuarlarından en çok beğeni toplayan modülleri sizler için bir ortaya getirdik. İşte modaseverlerden tam not alan en hoş aksesuar modelleri…

Kusursuz ve göz alıcı bir şekil oluşturmanın sırrı çoğunlukla küçük modüller ve ayrıntılarda bilinmeyen. Kimi vakit hepimizin gardırobunun temel modülü olan siyah elbiseleri farklı farklı kesimlerle bir ortaya getirerek her güne farklı bir görünüm oluşturabiliyoruz. Tıpkı bu örnekte olduğu üzere farklı renk, tarz, desen ve formdaki aksesuarları kullanarak çarpıcı ve savlı bir görünüme sahip olabiliriz. Kol saati, çanta, takı, kemer ve şal üzere aksesuarlarda alışılmışın dışında seçimler yaparak siz de moda zevkinizi ortaya koymak isterseniz derlediğimiz bu kesimlere kesinlikle göz atmalısınız.

KADINLAR İÇİN FARKLI AKSESUAR MODELLERİ 

Son periyotlarda birçok kişinin usul rehberine eklediği gözlük zincirleri, klasik bir gözlük modelini özgün bir hale dönüştürebiliyor. Renk renk boncuklar ve çeşitli malzemelerin kullanıldığı gözlük zincirleri, her kombine ahenk sağlayabilir. Ekseriyetle gözlük kullanmak istemediğimiz anlarda gözlükleri başımıza takabiliyoruz. Lakin gözlük zincirleri sayesinde her an boynunuzda bir kolyeyi anımsatacak gözlüklerinizi dilediğiniz an takıp çıkarabilirsiniz.

FarGv 1675073950 3523

Güneş gözlüğü zinciri

“Gözlük zincirinden evvel farklı stilde bir gözlük kullanmak istiyorum” derseniz de özel tasarım güneş gözlükleriyle gündelik bir kıyafetle dahi göz alıcı olabilirsiniz. Bunun için kalın çerçeveli klasik gözlüklerde tercih edilen ‘renkli camlar’ son devirlerde hayli tanınan.

yul50 1675073963 5144

Güneş gözlüğü modelleri

Ya da dilerseniz özel tasarım güneş gözlükleriyle davetlerde ve özel etkinliklerde tüm dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. 

nd8J0 1675073974 5418

Farklı tasarım güneş gözlüğü

Eğer bilek ve elde kullanılan aksesuardan hoşlanıyorsanız bileklik ve yüzük dışına çıkarak tırnaklarınıza vurgu yapabilirsiniz. Altın, gümüş ve bronz renklerdeki tırnak aksesuarlarıyla ellerinizin hoşluğunu ortaya çıkarabilirsiniz.

vJ3jj 1675074034 0593

Tırnak aksesuarı

Yalnızca tırnakta değil de elin tamamında aksesuar kullanmak isterseniz bir eldiveni anımsatan boncuk ayrıntılı aksesuarlara baht verebilirsiniz.

jJ5i5 1675074040 6794

El aksesuarları

Öte yandan zarafet ve sadeliği bir ortaya getiren inci ayrıntıları da biçiminize yansıtabilirsiniz. Bilhassa ellerde inci ayrıntılı aksesuarlar kullanmak sizi herkesten farklı kılabilir.

WwgnM 1675074190 3286

İnci el ve bilek aksesuarları

Sıra dışı bir aksesuar kullanmak isterseniz ayak ve ayak bileklerinde tercih edilen takılara baht verebilirsiniz. İster boncuklu ister parlak ayrıntılı bu takılar, kış mevsimi için pek uygun olmasa da yaz aylarında şıklığınıza şıklık katacak. 

2kyD1 1675074429 43

Ayak takıları

Farklı bir tasarım aksesuar kullanmak yerine elinizde olan aksesuarları da değerlendirebilirsiniz. Her bayanın toka kutusunda kesinlikle yer edinen tel tokalar bu noktada enfes bir görünüm yakalamanızı sağlayabilir. Topuz saç modeli yaparak saçlarınızın art kısmında renkli tel tokalarla dilediğiniz formu yansıtabilirsiniz. 

pbK9l 1675074563 324

Tel toka tasarımı

Son devirlerin trend modüllerinden biri olan saç aksesuarları ortasında saç zincirleri yer alıyor. Dünyaca ünlü Hollywood yıldızları tarafından da sıklıkla kullanılan saç zincirleri, sade bir elbiseyi adeta kırmızı halı görünümüne kavuşturabiliyor. Siz de özel davet ya da kutlamalarda bu aksesuarı tercih edebilirsiniz.

6ZcfC 1675075023 0616

Saç zinciri

Ceket ve gömlek gardırobunuzun vazgeçilmez modüllerini oluşturuyorsa size mükemmel bir teklifimiz daha var! Ceketlere yepyeni bir dokunuş yapmak için piyasada yer alan onlarca çeşit kol düğmesiyle her gün farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

t18zA 1675074669 584

Farklı kol düğmeleri

Yorum yapın